Müşteri Hizmetleri;

444 8 019

Bize Yazın;

info@faziletnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı komple taşımacılığın yanında müşterilerin en çok zorlandığı parça eşya taşımacılığı oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Parça eşyalarınızın taşınması diğer eşyalara göre hem daha uygun hem daha hızlı gerçekleştirilir. Bunun için ambar şeklinde nakliye firmaları bulunuyor. Siz taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı verdiğiniz zaman bölümlere ayrılmış araçlarla güzergâh üzerinden nakliye gerçekleştiriliyor. Bu sayede hem uygun hem de hızlı bir taşımacılık gerçekleştirilir. Bu taşımacılığın en büyük sorunu firmaların bilinçsiz hareketleri nedeniyle eşyalarınızın kaybolması oluyor.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Son yıllarda yaygınlaşan ondan önce böyle bir hizmet duyulmamışken insanlar parça eşyaları için örneğin, buzdolabı, masa, vitrin, çeyiz gibi eşyaları araç tutarak veya sadece bir araç kiralama nedeniyle yüksek bedellerle taşıma gerçekleştiriyorlardı. Son yıllarda yaygınlaşan ve çok fazla kullanılan parça eşya taşımacılığı insanların işlerini oldukça hafifletmesine yardımcı oldu. Anlaşacağınız işini iyi yapan kaliteli bir firma eşyalarınızı istediğiniz yere taşıyarak sizlere ek bir ücret ödettirmiyor.

Parça eşya taşıma konusunda daha önce kargo şirketleri ile çalışmaktaydık. Ama hem ürünün tesliminin geç olması hem de karo şirketlerini taşıma esnasında ürünün başına gelebilecek sorunlarda sorumluluk almaması gibi nedenlerle firma olarak zor durumda kalmaya başlamıştık. Çünkü yolladığımız parça eşyalar oldukça önemli ve ivedilikle ulaştırılması gereken eşyalardı.

Bir arkadaşımın sizi önermesi sonucu hemen sizinle irtibata geçtik. Çok kısa sürede bulunduğumuz tere gelerek göndereceğimiz eşyalar birinci sınıf ambalajlarla ambalajlanıp vakit kaybetmeden yola çıktı. Ve çok kısa sürede eşyalara müşterilimizin eline ulaştı. Bu sayede hem müşterilerimizin bize olan güveni arttı ve yaptığımız satışları da olumlu etkiledi. Sunduğunuz bu kaliteli nakliyat hizmeti için size teşekkürü bir borç biliriz.

Parça Eşya Taşıma İle, Firmamız Güvencesinde Eşyalarınız..

Yıllardır Türkiye genelinde yaptığımız her iş ile oldukça göz önünde olan firma olarak parça eşya taşımacılığı konusunda oldukça büyük bir önem taşıyoruz. Taşınan eşyalarınız büyük bir titizlikle taşınıyor. Eşyalarınızın boyutlarına ve kırılma derecelerine göre özel ambalajlama yaparak eşyalarınızın hareket esnasında her hangi bir zarar görmesini engelliyoruz. Özel gelişmiş araç filomuz sayesinde her yol kapasitesine ve eşya kapasitesine sahibiz. Güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi artık uzağınızda değil…

%100 Memnuniyet.
Firmmaızdan alacağınız tüm hizmetlerde uygulama ve sunum politikamız sizlerin güven ve memnuniyetini sağlamaktır..
Uzman Personel.
Firmamız tüm hizmetlerinde işin uzmanı eğitimli personellerin aracılığı ile sizlere hizmet sunmaktadır.
Geniş Araç Filosu.
Firmamız her türlü nakliye taleplerini gerçekelştirmek adına araçlarınızı sürekli artırmakta modernize etmektedir.

Kaliteli hizmeti ekonomik fiyat garantisiile almak için, Hemen Arayın! 0536 067 87 27