Müşteri Hizmetleri;

444 8 019

Bize Yazın;

info@faziletnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetinde bilinir ki ofis malzemeleri hem pahalı cihazlardır hem de çok hassas cihazlardır. Bu yüzden ofis taşıma sırasında zamana karşı yarışıldığı ölçüde dikkat ve titizlik de çok önemlidir. Uzman nakliye firmaları genelde ofis malzemesi taşıyan ekibi farklı bir ekip bilinci ile eğiterek yetiştirmektedir. Bu özel ekip hangi eşyayı nereden aldıysa yeni gidilen yerde de aynı yere ve aynı şekilde monte ederek kullanılır hale getirecektir. Alanında uzman kişilerden oluşan taşıma ekibi bu işin hata kaldırmayacağı bilinciyle hareket etmektedirler. Bütün nakliye işlerinde olduğu gibi ofis taşıma işlerinde de taşınan bütün eşya garanti altına alınarak sigorta işlemi uygulanır. Ofis kapısının önündeki paspastan, kullandığınız pahalı bilgisayarla kadar, nakliye ekibinin elinin değdiği her şeyin sigortası yapılmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma  

Nakliyecilikte meydana gelen gelişmeler sayesinde artık sadece evleri değil kurumları da son derece profesyonel bir anlayış ile başka mekanlara taşıtabilmek mümkün. insanların kalite standartlarının yükselmesi ile birlikte, çeşitli kurum ve kuruluşlarda daha güzel mekanlarda, daha geniş ve ferah ya da daha güzel dekore edilmiş yeni binalarda hizmet vermek birçok ofis ve işyerinin ilk hedefleri arasında bu durum da nakliyecilere olan ihtiyacı artırıyor. Bu noktada kaliteli bir nakliyat firması olmak son derece önemli. Çünkü kurumsal firma ve iş yerleri, günlük faaliyetleri için son derece önemli olan elektronik eşyalarını güvenilir olmayan bir nakliyat firmasına emanet etmek istemiyorlar. Ofis taşımacılığı alanında hizmet vermekte olan firmamız ise, daha birçok kurumsal taşımacılık işlemini en kaliteli şekilde gerçekleştiriyor.

Ofis taşımacılığında en önemli noktalardan biri daha önce de belirttiğimiz gibi ofis eşyalarının zarar görmemesi, günümüzde hemen her şeyin elektronik ortamda gerçekleştirildiğini biliyoruz. Bu sebeple özellikle bilgisayar gibi aletlerin bozulmadan darbelere maruz kalmadan başka bir yere nakledilmesi gerekiyor. Bu durumda işyeri sahiplerinin en önemli tercihleri arasında sigortalı taşımacılık yer alıyor. Böylece eşyaların hasar görmesi durumunda, herhangi bir iş ve zaman kaybı yaşanmadan yani firmanın gelirinde bir azalma olmadan, eşyaların bedeli karşılanabiliyor.

Arşiv Taşıma  

Ofis taşımacılığında bir diğer önemli nokta ise elbette ki arşiv taşımacılığı. Burada çok gelişmiş arşivlerden söz etmek zor olsa da her ofisin kendine ait küçük ya da geniş çaplı bir arşivi olması mümkün. Bu arşivlerde mahremiyete özen gösterilerek dosyaların birbirlerine karıştırılmadan transfer edilmesi gerekiyor. Ofis çalışanlarımız üstün ve kaliteli çalışma performansları ile müşterileri için bu güvenceyi sağlıyorlar. 

%100 Memnuniyet.
Firmmaızdan alacağınız tüm hizmetlerde uygulama ve sunum politikamız sizlerin güven ve memnuniyetini sağlamaktır..
Uzman Personel.
Firmamız tüm hizmetlerinde işin uzmanı eğitimli personellerin aracılığı ile sizlere hizmet sunmaktadır.
Geniş Araç Filosu.
Firmamız her türlü nakliye taleplerini gerçekelştirmek adına araçlarınızı sürekli artırmakta modernize etmektedir.

Kaliteli hizmeti ekonomik fiyat garantisiile almak için, Hemen Arayın! 0536 067 87 27