Müşteri Hizmetleri;

444 8 019

Bize Yazın;

info@faziletnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Hakkımızda

Bu hizmetin avantajlarından en büyüğü ise ambalajlama hizmeti olmaktadır. Taşınma işleminin en zorlu kısımlarından olan ambalajlama, bireysel olarak yapıldığında eşyalar için yeterli güvenlik ve korumayı sağlayamadığı gibi aynı zamanda ev sahibinin zamanını alan bir işlem olmaktadır. Eşyaların haftalar öncesinden bir işe yaramayan koliler ile paketlenmesi, ihtiyaç duyulan eşyaların tekrar çıkartılması ve tekrar kolilenmesi devrini kapatan evden eve nakliyat hizmeti sayesinde artık sizlerde ev taşımalarınızda konforu yakalayabileceksiniz.

Fazilet Nakliyat Evden Eve Nakliyatta İşlem Aşamaları

Firmamız evden eve nakliyat işlemi sırasında, ambalajlama ekipleri ve yükleme ekipleri ile çalışmaktadır. Ambalajlama eşyaların gruplandırılması ile başlar. Eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar, kıyafetler, elektronik eşyalar ve kırılgan eşyalar olarak sınıflandırılır. Demontaj gerektiren mobilya gibi eşyalara bu işlem uygulanır ve ambalajlama yapılır. Daha sonrasında ise eşyalar asansör ya da çalışanlarımız yardımıyla nakliyat aracına yüklenir ve yeni evinize taşınır. Burada ambalajları sökmek ve eşyalarınızı yerleştirmek gibi zorunluluklarınız bulunmamakta, firmamız tarafından sunulan bu hizmette yerleştirme işlemini de firma çalışanlarımız gerçekleştirmektedir.

Fazilet Evden Eve Nakliyat

Taşınma öncesi firma araştırması yapmak önemlidir. Bu konuda çevrenizden öneri de alabilirsiniz. Öneriler sayesinde daha avantajlı olacaksınız. Burada kıyaslamalar yaparak uygun bir fiyat dahi çıkarabilirsiniz. Evden eve nakliyatta müşteri ile firmanın görüşmeleri önemlidir. Tüm bilgilerin verilmesi halinde firmalar çalışmalara yer verecektir. Öncelikli olarak eşya miktarının ve oda sayılarının söylenmesi gerekiyor. Yazılı şekilde eşya listenizi dahi sunabilirsiniz. Bu detaylar hem taşınmaların daha kolay hem de uygun olmasını sağlayacaktır. Paketlemeler ve yerleştirmeler adına da listelerin yapılması faydalıdır. Belirli planlamalar dahilinde yerleştirme yapmak gerekecektir. Oda oda yerleştirme programları adına paketlerin üzerine notlar yazmak mantıklı olacaktır.

%100 Memnuniyet.
Firmmaızdan alacağınız tüm hizmetlerde uygulama ve sunum politikamız sizlerin güven ve memnuniyetini sağlamaktır..
Uzman Personel.
Firmamız tüm hizmetlerinde işin uzmanı eğitimli personellerin aracılığı ile sizlere hizmet sunmaktadır.
Geniş Araç Filosu.
Firmamız her türlü nakliye taleplerini gerçekelştirmek adına araçlarınızı sürekli artırmakta modernize etmektedir.

Kaliteli hizmeti ekonomik fiyat garantisiile almak için, Hemen Arayın! 0536 067 87 27