Müşteri Hizmetleri;

444 8 019

Bize Yazın;

info@faziletnakliyat.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşımacılık sayesinde sırtta taşınması gereken ağır ve önemli eşyaların taşınması daha da kolay olmaktadır. Elektronik eşyalarınız yükte hafifi ancak paha da ağır eşyalardır. Özel paketleme yöntemleri ne kadar sağlıklı yapılırsa yapılsın taşıma sırasında hasar görebilir. Bunu engellemek için firmaların başvuracağı en önemli taşıma işlerini asansör sistemleri yapmaktadır. Elle taşımaya son veren bu yöntem sayesinde müşteri taşıma organizasyonlarına olan güvenini artırarak kim olduklarını değil nasıl taşıdıklarını merak etmektedir. Sistemi tam olarak kuran firmalar her zaman lider olma yolunda kendilerini aday olmaktan çıkarırlar. Tanınmış firmalar yerine kullandıkları sistemleri değerlendiren müşteri potansiyeli gittikçe artmaktadır. 

Asansör Evden Eve Taşıma Nasıl Olmalıdır

Sizin isteğiniz ile kayıt yapılan adresiniz öncelikle gidilerek asansör kurulacak yerin belirlenmesi ile taşınma işlemleri başlamaktadır. Müşterinin taşınacak eşyaları ve ağırlıkları düşünülerek planlanan asansörlü evden eve taşıma nakliye ilk adımlarını kurulacak konumu belirleyerek başlar. Sabahın erken saatlerinde nakliye araçlarından önce taşınma yerine ulaşarak sistemi kurması gereken uzmanlar iş başı yapmaktadır. Her şeyin dikkatlice ayarlandığı mekanizma eşyaları sıra ile kayan kayışlar üzerinde evinize nakleder. Büyük beyaz eşyalar kilitli kemerlerle kayışlara tutturularak düşme riskini ortadan kaldırır. Kısa süren taşınma işleminde ayrıca eleman tutmanız gerekmez. Zaten evin içinde olması gereken bir kişi yukarı taşınan eşyaları içeri almak için görevlendirilmiştir. 

İstanbul Asansörlü Taşıma

Artık her şeyin kolaylaştığı günümüzde elinizin altında bulunan imkânları geri çevirmeyin. Tek tuşla bütün firmalara ulaşabilir ve gerekli olan bilgiyi alabilirsiniz. Kafanıza yatan firma ile çalışmak için acele edin. Evinizde anılarla dolu eşyalarınızın boş yere tahribata uğramasını istemiyorsanız İstanbul asansörlü taşıma evden eve nakliye firmaları ile ayrıntılı olarak görüşmelisiniz. Bütün eşyalarınız için eper hizmeti ile garantileyeceğiniz eşyalarınız kırılma, kaybolma, bozulma riski taşımaz. Asansörlü hizmette de paketleme işlemleri oldukça önemlidir. Olası düşme riskini asla gözden çıkarmamalıyız. Güvenilir firmalarla çalışmak her zaman en kaliteli işçiliği almak demektir. Bütün sistemleri kaliteli ve modern olan firmalar evinizi taşımak için en son teknolojiyi kullanmaktadır. Yaşam alanlarınızı değiştirirken elle taşımaya son verin.

%100 Memnuniyet.
Firmmaızdan alacağınız tüm hizmetlerde uygulama ve sunum politikamız sizlerin güven ve memnuniyetini sağlamaktır..
Uzman Personel.
Firmamız tüm hizmetlerinde işin uzmanı eğitimli personellerin aracılığı ile sizlere hizmet sunmaktadır.
Geniş Araç Filosu.
Firmamız her türlü nakliye taleplerini gerçekelştirmek adına araçlarınızı sürekli artırmakta modernize etmektedir.

Kaliteli hizmeti ekonomik fiyat garantisiile almak için, Hemen Arayın! 0536 067 87 27